Tudja, mi az a tartósság? Akkor nálunk jó helye lesz!
Karriermodell, értékesítés, RECA
Aktuális állásajánlataink

A Reca Kft. egy professzionális szerelés- és rögzítéstechnikai cikkeket forgalmazó, stabil hátterű nemzetközi konszern leányvállalata, amely 1994 óta folyamatosan jelen van a magyar piacon.

A reca márkanév hazai és nemzetközi szinten is egyet jelent a legmagasabb termékminőséggel és szolgáltatásokkal.

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk:

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ

munkatársakat:

Bács-Kiskun megye: Kecskemét és környéke (1 fő)
Borsod-Abaúj-Zemplén megye: Ózd és környéke (1 fő)
Budapest (IV., XIII., XIV., XV., XVI. kerületek) és Pest megye észak-keleti része (1 fő)
Csongrád megye: Szeged és környéke (1 fő)
Hajdú-Bihar megye (1 fő)
Heves megye: Eger, Gyöngyös vonzáskörzete (1 fő)
Vas megye (1 fő)
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Nyíregyhzáza, Nyírbátor, Mátészalka térsége (1 fő)
Tolna megye (1 fő)

területre.

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Eladással szeretne foglalkozni és/vagy már tapasztalt műszaki termékek értékesítésében
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés+jutalék), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  •  Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:

  •  Regionális

Munkakezdés tervezett időpontja:

  • 2018. március

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát a megpályázni kívánt értékesítési terület megjelölésével az alábbi E-mail címre: karrier@reca.hu

A piacon már most is meghatározó szerepet töltünk be a C-alkatrész gazdálkodási szolgáltatások és megoldások területén, szeretnénk azonban tovább fejlődni. Nagyipari divíziónk értékesítői csapatának bővítésére kerünk

ÜZLETFEJLESZTÉSI ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSERT (IPARI DIVÍZIÓ)
budapesti központunkba

Feladatok:

  • Termékeink és az ahhoz kapcsolódó logisztikai szolgáltatásaink aktív értékesítése kiemelten gyártó vállalatok részére
  • Új ügyfelek akvizíciója (kapcsolatfelvétel, prezentációk tartása, ajánlatkövetés)
  • A gyártás kötőelem-és szerszámigényének teljes körű felmérése
  • Egyéni ajánlatok kidolgozása, prezentációja
  • Rendszerszintű megoldások implementálása és kiépítése a vevőknél
  • Folyamatos vevőgondozás

  •     Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  •     Műszaki termékek ipari nagyvállalatok részére történő értékesítésében  szerzett min. 3 éves tapasztalat
  •     Megfelelő aktív kapcsolatrendszer a potenciális partnerek körében
  •     Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  •     Jó tárgyaló-és prezentációs készség
  •     Következetes és kitartó személyiség
  •     Készségszintű számítástechnikai ismeretek
  •     "B" kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés (alapfizetés + bónusz), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobiltelefon, notebook
  • Hazai és külföldi képzések
  • Önálló, változatos munkakör

  • Elsősorban Budapesten és vonzáskörzetében lakók jelentkezését várjuk

  •  Budapest, illetve partnereinknél

  • azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi E-mail címre: karrier@reca.hu

RECA Group

A RECA konszern nemzetközi vállalatairól itt olvashat bővebben!

Kapcsolat

Felmerülő kérdéseivel kapcsolatban írjon nekünk!
A nyomtatványhoz

Látogasson meg minket!

A globális RECA honlapjainkon kívül további webes csatornákon is elérhetőek vagyunk.

RECA Facebook
RECA YouTube