Karrierlehetőségek az értékesítésben

Értékesítés

Az Ön karrierlehetőségei

Értékesítőként szeretne dolgozni?

Még a pályája elején jár és kevés munkatapasztalattal rendelkezik, vagy akár már vérprofi értékesítőnek számít? A Reca Kft. mindkét esetben örömmel fogadja jelentkezését.

Handwerk és Ipari divíziónkba egyaránt várjuk a kitartó, elszánt és törekvő értékesítőket. Mi az ami nálunk szükséges a sikerhez? Kitartás és elszántság. Minden mást mi vállalunk.

Az értékesítéshez kapcsolódóan többféle pozíciónk van, de mindegyik közös jellemzője, hogy közel vagyunk partnereinkhez. Számítunk tapasztalatára, tudására és lelkesedésére, cserébe izgalmas feladatkörök várják egy multinacionális vállalatnál.

Csatlakozzon “zöld” csapatunkhoz!

Értékesítéstámogatás: Vevő- és Belszolgálat
Értékesítés
A lehetőségek náluk éppolyan sokszínűek, mint termékeink választéka

A Reca Kft.-nél sok lehetőség kínálkozik az egyéni utak megvalósítására. A Handwerk divíziónk belszolgálatától a nagyipari vevők gondozásáig. A terméktrénerségtől a területi értékesítési vezetőig, vagy az irodai asszisztenstől a marketing munkatársig. A lehetőségek és variációk sokfélék lehetnek.

Izgalmas és sokszínű feladatok

A Belszolgálat és Vevőszolgálat munkatársai értékesítőink legfontosabb támaszai. Legyen szó a megrendelések rögzítéséről a Belszolgálaton, vagy a kiemelt nagyipari vevőink projekteinek lebonyolításáról a Vevőszolgálaton, minden munkatársunk önállóan és felelősségteljesen végzi munkáját.

Mi az, ami fontos nálunk a sikerhez? Önállóság, cselekvés, felelősségteljes munkavégzés.

Cserébe izgalmas, sokszínű feladatokat kínálunk multinacionális vállalatunknál.

Értékesítés
Az értékesítés a szenvedélye?

A szerszámok is Önnek mesélnek? Akkor a Handwerk divíziónk éppen Önnek való. Munkatársainknak az értékesítés nemcsak egy munka, hanem egy életforma, teli szenvedéllyel.

Értékesítési szaktanácsadóink már 28 éve országszerte állnak partnereink rendelkezésére,  legyen Ön is része a szakemberek körében is elismert csapatunknak. Alapos, több hétig tartó elméleti és gyakorlati termékoktatással alapozzuk meg sikeres pályafutását.

Miért jó a RECA-nál? Tudjon meg róla többet!

Előnyök és juttatások

Mi az, ami miatt olyan különleges nálunk dolgozni?

Ennek számos összetevője van. A családias hangulat, az összetartozás érzése, egymás segítsége és természetesen a számos egyéb juttatások. A cégünk által kínált előnyökről és egyéb juttatásokról itt talál további információkat.

Értékesítési vezető, Handwerk divízió

Egyre komplexebbé váló piacokon kínálunk magas minőségű termékeket és innovatív szolgáltatásokat partnereink részére a C-alkatrész menedzsment területén.

Németh Imre
Kapcsolat
Kapcsolat
Bezár
Az ön kapcsolattartója:
Reca Kft.
Reca Kft.
Reca Kft. Hengermalom út 49-51. 1117
Goór Szandra
HR generalista
Kerekes Attila
minőségügyi felelős
Balaton Sándor
cégvezető, gazdasági és operatív vezető
Bogár  Ákos
Bogár Ákos
ügyvezető igazgató
Bartha Pál
Bartha Pál
cégvezető, értékesítési vezető, Ipari divízió
Németh Imre
Németh Imre
cégvezető, értékesítési vezető, Handwerk divízió
Kovács Szilvia
marketingvezető