Aktuális állásajánlataink

A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 19 országában összesen 27 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 26 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált. Kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadóink országszerte állnak partnereink rendelkezésre.

Belső értékesítés-támogató csapatunk bővítéseként keresünk

MŰSZAKI MENEDZSER munkatársat
szerszám és kötőelem területre

Feladatok:

  • A kiemelt ügyfelek professzionális, hatékony, rugalmas kiszolgálása
  • Ezen ügyfelekhez, vagy más nagy projektekhez kapcsolódó árajánlatok, tenderek előkészítése, kalkulációja
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereinkkel kapcsolatos ajánlatok kalkulációja, nyomon követése, szerződéskötéssel kapcsolatos teendők, utókövetés
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereink működtetése
  • Megrendelések, kiszállítások feldolgozása, utókövetése az SAP-ban
  • A keretszerződésekben foglalt feltételek, tételek, árak, stb. rendszerszintű ápolása, utókövetése
  • Közvetlen kapcsolattartás osztrák anyacégünk osztályaival
  • Kapcsolattartás kiemelt partnereinkkel
  • Értékesítői csapatunk aktív támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás partnereink és kollégáink részére

Elvárásaink:

  • Műszaki / kereskedelmi végzettség
  • Megalapozott műszaki ismeretek (elsősorban kötőelem- és szerszámterületen)
  • Legalább 2 év tapasztalat ipari kötőelem értékesítés és/vagy beszerzés területén
  • Aktív, legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás – napi nyelvhasználat
  • Word / Excel / Access / magas szintű ismerete, aktív használata, SAP ismeret előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációkészség írásban és szóban
  • Kezdeményezőkészség, önállóság
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Támogató, segítő attitűd

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Összetett, változatos munkakör
  • Céges mobiltelefon, mobilnet használattal
  • Igényes munkakörnyezet, idegen nyelv használata napi szinten
  • Folyamatos, átfogó hazai és külföldi szakmai képzések

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorfa u. 10.

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar és német/ angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a karrier@reca.hu email címre.

RECA Group

A RECA konszern nemzetközi vállalatairól itt olvashat bővebben!

Kapcsolat

Felmerülő kérdéseivel kapcsolatban írjon nekünk!
A nyomtatványhoz

Látogasson meg minket!

A globális RECA honlapjainkon kívül további webes csatornákon is elérhetőek vagyunk.