Aktuális állásajánlataink

Aktuális állásajánlataink - Handwerk divízió

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk:

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ

munkatársakat:

Jász - Nagykun - Szolnok megye: Szolnok - Mezőtúr - Törökszentmiklós vonzáskörzete (1 fő)
Komárom-Esztergom megye: Tata - Tatabánya - Komárom - Kisbér (1 fő)
Heves megye: Gyöngyös - Hatvan térsége (1 fő)
Pest megye: Budapest XI., XXI., XXII. kerület - Szigetszentmiklós - Érd - Törökbálint - Tárnok - Százhalombatta térsége (1 fő)
Nógrád megye: Salgótarján - Balassagyarmat vonzáskörzete (1 fő)
Veszprém megye: Veszprém - Ajka - Pápa - Sümeg és térsége (1fő)

területre.

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Eladással szeretne foglalkozni és/vagy már tapasztalt műszaki termékek értékesítésében
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés+jutalék), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  •  Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Regionális

Munkakezdés tervezett időpontja: 2019. szeptember

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát a megpályázni kívánt értékesítési terület megjelölésével az alábbi e-mail címre: karrier@reca.hu

Értékesítői csapatunk aktív támogatására keresünk

TERMÉKTRÉNER

munkatársat.

Feladatok:

  • Munkatársaink termékismeretének bővítése, szakmai kompetenciájuk fejlesztése
  • Szakmai képzési programok összeállítása, éves, féléves, negyedéves tervezése
  • A termékekkel kapcsolatos képzések tartása, oktatási anyagok összeállítása
  • Új munkatársaink beiskolázásában és integrálásában történő aktív részvétel
  • Heti 2-3 nap „együttutazás” az értékesítő kollégákkal
  • Termékbemutatók tartása: partnereknél, vevőtalálkozók, bemutatók, egyéb események keretében
  • Termékek tesztelése, gyakorlati, felhasználási tapasztalatokra épülő értékesítési segédanyagok készítése; termékeink felhasználásával javaslattétel technológiai folyamatokra
  • Termékdemonstrációk kitalálása, bemutatása, betanítása
  • Termékeink jellemzőivel, felhasználhatóságával kapcsolatos tanácsadás munkavállalóink és partnereink részére
  • Együttműködés cégünk különböző részlegeivel, munkatársaival, az anyacégünkkel

Ideális jelöltünk:

  • Imádja a szerszámokat, szeret és tud is csoport előtt „szerepelni”
  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel, valamint kiváló gyakorlati és műszaki érzékkel rendelkezik
  • Kötőelem, illetve kéziszerszám területen több éves felhasználói vagy értékesítési tapasztalata van, ideális esetben dolgozott már oktatói, tréneri munkakörben
  • Segítőkész, szereti tudását és tapasztalatát másokkal megosztani
  • Szívesen kommunikál német vagy angol nyelven osztrák anyacégünk munkatársaival
  • Magabiztosan használja az általános számítástechnikai programokat, okostelefont, tabletet.
  • Szeret vezetni, mivel a munkakör kifejezetten sok utazással jár Magyarország teljes területén

Ajánlatunk:

  • 25 éves magyarországi működés, stabil, nemzetközi háttér
  • Változatos és összetett munkakör, rengeteg fejlődési lehetőséggel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cégautó
  • Mobil telefon és laptop
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések itthon és külföldön egyaránt

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a karrier@reca.hu e-mail címre.

RECA Group

A RECA konszern nemzetközi vállalatairól itt olvashat bővebben!

Kapcsolat

Felmerülő kérdéseivel kapcsolatban írjon nekünk!
A nyomtatványhoz

Látogasson meg minket!

A globális RECA honlapjainkon kívül további webes csatornákon is elérhetőek vagyunk.