ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ, HANDWERK DIVÍZIÓ

Eger – Füzesabony - Mezőkövesd térsége | Komárom-Esztergom vármegye | Aszód – Tura – Verseg – Pásztó térsége | Bicske – Biatorbágy – Budaörs – Törökbálint – Érd- Ercsi – Bp. 11. ker. térsége | teljes munkaidő

A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 19 országában összesen 27 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 30 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált.

Ha érdekel a szerszámok és kötőelemek világa, már tapasztalt értékesítő vagy, esetleg szívesen beletanulnál ebbe a szakmába, csatlakozz Handwerk divíziónk kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadói csapatához!
Munkatársainknak alapos képzést biztosítunk, hiszen rendkívül széles termék- és szolgáltatáskínálatunkból kell kiválasztani azokat, amelyek legjobban megfelelnek a különféle iparágakban működő sokféle partnerünk személyre szabott igényeinek. Változatos és izgalmas világot kínálunk, ha érzed magadban az erőt és elhivatottságot, mi minden más támogatást megadunk.

 Feladatok:

  • szerelés- és rögzítéstechnikai termékek közvetlen értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • új vevők felkutatása
  • árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • a vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • szerszámok, kötőelemek ismerete, szeretete
  • közvetlen, személyes értékesítésben szerzett tapasztalat vagy érdeklődés, elhivatottság az értékesítés iránt
  • ideális jelöltünk szívesen épít ki új kapcsolatokat, nem fél új ügyfelekhez bemenni
  • megbízható, felelősségteljes
  • kitartó, képes az önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • 30 éves magyarországi működés, stabil, nemzetközi háttér
  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + teljesítményarányos komponensek), béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • cégautó
  • mobiltelefon és tablet
  • folyamatos, átfogó szakmai képzések
  • lehetőség az üzletkötői szakma elsajátítására, az ismeretek és készségek további fejlesztésére

 Egyéb információ:

  • Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Eger – Füzesabony – Mezőkövesd térsége (1 fő)

Komárom-Esztergom vármegye (1 fő)

Aszód – Tura – Verseg – Pásztó térsége (1 fő)

Bicske – Biatorbágy – Budaörs – Törökbálint – Érd- Ercsi – Bp. 11. ker. térsége (1 fő)

Munkakezdés tervezett időpontja: 2024. szeptember

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre pályázati anyagát a megpályázni kívánt értékesítési terület megjelölésével az alábbi e-mail címre: karrier@reca.hu

Kapcsolat
Kapcsolat
Bezár
Az ön kapcsolattartója:
Reca Kft.
Reca Kft.
Reca Kft. Hengermalom út 49-51. 1117
Goór Szandra
HR generalista
Kerekes Attila
minőségügyi felelős
Balaton Sándor
cégvezető, gazdasági és operatív vezető
Bogár  Ákos
Bogár Ákos
ügyvezető igazgató
Bartha Pál
Bartha Pál
cégvezető, értékesítési vezető, Ipari divízió
Németh Imre
Németh Imre
cégvezető, értékesítési vezető, Handwerk divízió
Kovács Szilvia
marketingvezető
Valik Melinda