Aktuális állásajánlataink

Belső értékesítés-támogató csapatunk bővítésére keresünk

MŰSZAKI MENEDZSER

munkatársat.

Feladatok:

  • A kiemelt ügyfeleink és ipari partnereink professzionális, hatékony, rugalmas kiszolgálása
  • Ezen ügyfelekhez és nagy projektekhez kapcsolódó feladatok adminisztrációja - árajánlatok, tenderek előkészítése, kalkulációja
  • Megrendelések, kiszállítások feldolgozása, utókövetése az SAP-ban
  • A keretszerződésekben foglalt feltételek betartatása és rendszeres ápolása
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereinkkel kapcsolatos ajánlatok kalkulációja, nyomon követése, szerződéskötéssel kapcsolatos teendők, utókövetés
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereink működtetése
  • Közvetlen kapcsolattartás osztrák anyacégünk osztályaival
  • Kapcsolattartás kiemelt partnereinkkel
  • Divízión belüli értékesítői csapat aktív támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás partnereink és kollégáink részére

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki / kereskedelmi végzettség
  • Műszaki ismeretek és érdeklődés (elsősorban kötőelem- és szerszámterületen)
  • Legalább 2 év tapasztalat kötőelem értékesítés és/vagy beszerzés területén
  • Aktív, legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű, aktív ismerete
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációkészség írásban és szóban
  • Ügyfél orientáltság és kezdeményező készség
  • Önálló, pontos és megbízható munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

Ajánlatunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Összetett, változatos munkakör
  • Céges mobiltelefon, mobilnet használattal
  • Igényes, nemzetközi munkakörnyezet és idegen nyelv használata napi szinten
  • Folyamatos, átfogó hazai és külföldi szakmai képzések

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorfa u. 10.

Munkakezdés tervezett időpontja: azonnal

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar és német/ angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a karrier@reca.hu email címre.

Aktuális állásajánlataink - Handwerk divízió

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk:

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ

munkatársakat:

Komárom-Esztergom megye: Tata - Tatabánya - Komárom - Kisbér (1 fő)
Veszprém megye: Veszprém és vonzáskörzete 1(fő)

területre.

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Eladással szeretne foglalkozni és/vagy már tapasztalt műszaki termékek értékesítésében
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés+jutalék), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  •  Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Regionális

Munkakezdés tervezett időpontja: 2019. május

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát a megpályázni kívánt értékesítési terület megjelölésével az alábbi e-mail címre: karrier@reca.hu

RECA Group

A RECA konszern nemzetközi vállalatairól itt olvashat bővebben!

Kapcsolat

Felmerülő kérdéseivel kapcsolatban írjon nekünk!
A nyomtatványhoz

Látogasson meg minket!

A globális RECA honlapjainkon kívül további webes csatornákon is elérhetőek vagyunk.